Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy słyszałeś reklamę radiową

 

Gdzie słyszałeś naszą reklamę? W radiu czy w internecie?


 

 
Dowiedz się jak najbardziej zaawansowana technologia pomoże nam precyzyjnie dobrać materac specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Uwaga, Promocja jest mocno ograniczona w czasie! Zapraszamy na konsultacje Tylko między 17, a 30 kwietnia 2011.


Pozwól, że w 4 krótkich punktach wyjaśnię Ci i przybliżę czym są te innowacyjne rozwiązania, które jako pierwsi mamy ogromny zaszczyt zaprezentować!

Materassi to krótszy sen nawet do 20%. Czy wiesz że, możesz spać nawet do 1,5 godziny mniej niż teraz, a Twój organizm zregeneruje się lepiej niż dotychczas? Jak najlepiej wykorzystasz ten czas mając dodatkowe 1,5 godziny więcej na dobę, 540 godzin w skali roku i aż 5400 godzin w ciągu 10 lat? Czy spędzisz go z bliskimi, rodziną i przyjaciółmi? Czy wykorzystasz go w inny sposób? A może jesteś biznesmenem i wykorzystasz go na rozwój Twojego biznesu? Na te pytania odpowiesz sobie sam najlepiej, nieprawdaż?

Materassi to naturalny relaks. Czy czułeś się kiedyś na prawdę zrelaksowany? Dasz wiarę, że możesz tak mieć codziennie? Gdy kładziesz się wieczorem w otulającym Cię materacu by zrelaksować się po całym dniu, a Twoje ciało jest doskonale wsparte, również za sprawą anatomicznej poduszki. Gdy z chwili na chwilę Twoje mięśnie coraz bardziej się rozluźniają i po chwili zapadasz w sen, doświadczasz czym tak naprawdę jest zdrowy odpoczynek i głębokie odprężenie. Wszyscy specjaliści zaświadczają, że są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Wybierając dopasowujący się pod Ciebie innowacyjny materac z odpowiednim stelażem i anatomiczną poduszką, doznasz niesamowitego komfortu i poznasz czym jest naturalny relaks, o którym tu mówimy.

Materassi to pełnia zdrowia. Niezależnie od tego czy śpisz na plecach, na boku, na brzuchu, Twój kręgosłup jest zawsze bezpieczny. Nawet gdy sypiasz w różnych pozycjach i wiercisz się całą noc. Nie wiem czy potrafisz wyobrazić sobie jeden materac dla Was, który jednocześnie lekko sobą otula i jego strefy twardości dla każdego z Was są odpowiednio dobrane. Najbardziej wrażliwe mięśnie szyi są delikatnie wspierane przez anatomiczną poduszkę, która posiada unikalne właściwości dostosowywania się do Ciebie w każdej pozycji w jakiej się ułożysz. Twoje ciało jest dzięki temu zdrowsze bo odpoczywa i regeneruje się w najbardziej naturalny z możliwych sposób. Zapraszamy na konsultacje i pomiar na dzięki specjalistycznej macie sensorycznej, . Tam dopasowujemy zarówno dla Ciebie jak i dla Was idealny komplet: materac, stelaż i poduszki. Dzięki temu będziecie zdrowiej spać i lepiej odpoczywać.

Materassi to więcej czasu na rozwój pasji. Jak by to było, gdybyś miał więcej czasu i zasobów, był jeszcze bardziej zrelaksowany i tryskał samym zdrowiem? Czy miałbyś może ochotę zająć się jakąś dodatkową Pasją w swoim Życiu, bądź poświęcić którejś z dotychczas zaniedbywanych? Wiadomo, że ludzie dzięki swoim pasjom poszerzają swoje horyzonty, nabywają całkiem nowych doświadczeń i realizują się na swój własny sposób. Niektórych z nich nazwają czasami szcześliwymi ludźmi. Materassi dla nas jest właśnie taką Pasją. Mamy jedno wiodące pragnienie: “Dać ludziom wreszcie się wyspać”.

A teraz mamy dla Ciebie jeszcze jedno pytanie: Gdybyś mniej spał, a był zdrowszy i bardziej zrelaksowany, miał więcej zasobów i czasu dla rodziny, bliskich i do realizacji swoich pasji. Czy mógłbyś pokusić się o stwierdzenie: Jestem Szczęśliwym Człowiekiem!

Skorzystać z Promocji i zrealizuj Kupon Rabatowy. Otrzymasz go po wypełnieniu krótkiej ankiety, która pomoże nam w polepszeniu jakości obsługi klinetow czyli min. Ciebie.

ANKIETA UWAGA Promocja tylko w dniach od 17. do 30 kwietnia!

Zadzwoń lub napisz i umów się z nami na spotkanie i pomiar na macie. Zrób to dla siebie i Umówi się na konsultacje Skorzystaj już teraz! Nie czekaj aż ubiegną cię inni :) Skontaktuj się z nami! Stać Cię na to by nie poprawić jakości snu, wypoczynku, relaksu, etc?


  

pixel